تبلیغات
سرین ، بهشت زیبای سوادکوه - سرین بهشت زیبای سواد کوه

سرین ، بهشت زیبای سوادکوه

سرین بهشت زیبای سواد کوه

و اما سرین  . . . (SERIN)

سرین ، روستای باصفای ماست ... در جای جای این روستا ، صداقت و صفا موج می زند . هوای پاک و بی آلایش آن هر عاشق طبیعتی را شیفته خود می کند ، سکوت آن ، شلوغی و همهمه زندگی شهرنشینی را از یاد می برد ، تمام مشکلات زندگی در روستا هزاران بار زیباتر از مشکلات و بار سنگینی دلمشغولی های شهرنشینی است .


در کوچه های آن تاریخ جاریست ... از بیان آنچه که به چشمم میبینم و با روحم احساس می کنم عاجزم ، صدای شرشر  آب چشمه امامزاده سرین که از دل سنگهای کوه برون می آید مانند نجوای عاشقانه آب که به سطح زمین رسیده گویی دلدار خود را می جوید ، اینجا همه عاشق می شوند! حتی سنگها !!! با جوشیدن چشمه هایش ، نفس کشیدن زمین را حس می کنم و با آن جان دوباره و زندگی دوباره ای می گیرم .

صدای شیهه اسبی که در میان درختان کوتاه به دنبال جفت خود می رود خود گویای هزاران سخن عاشقانه است و با آن زبان زیبا به ما ساده زیستن ، صداقت و عاشقانه در کنار هم بودن را می آموزند . به ما می گویند که زندگی زیباست ، اگر خود بخواهیم و سخت نگیریم  ...

 با طبیعت می شود انس گرفت وقتی که در دل چیزی جز سادگی نباشد ، بدانیم در این دنیا جایی هست که همه چیز در جای خودش قرار دارد ، همانطور بکر و دست نخورده ، ما در دنیای اینترنت ، کامپیوتر ، ماشین ، موبایل و ... تصور می کنیم همه چیز داریم اما ، با دیدن اینجا می فهمیم آنچه نداریم سادگی ، صفا ، صمیمیت ، سکوت و از همه مهمتر عشق ... نداریم! همه در کنار هم هستیم اما هیچ نداریم !

 اینجا خدا را می توان بیشتر احساس کرد و دید ، با نفس کشیدن زمین ، با کوههای سربه فلک کشیده ، با نمناکی مه غروب ، با شنیدن آواز پرندگان ، فریاد چوپانها بر سر گوسفندان بازیگوش ، ندای گاوها در هنگام غروب ، دیدن ستارگان بیشمار در شب مانند چلچراغ آسمان که گویی می شود آنانرا با دست چید . می توان به خدا بیشتر نزدیک شد ، وقتی به بالای کوه می روی او را نزدیک تر احساس می کنی و فکر می کنی فقط صدای تو را می شنود چون به او از بقیه نزدیکتری ! 


برچسب ها: سرین، آلاشت، الاشت، سوادکوه،
Weblog Themes By Pichak

تقویم شمسی

نویسندگان

درباره وبلاگ


آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

  • دانلود فیلم
  • خرید vpn
  • ضایعات